• XII /15Початкова конференція
  Початкова конференція проекту відбулася 15 грудня 2015 року в Кошице. У конференції взяли участь 50 осіб.
 • I - II /16Дослідження та аналіз освітніх потреб, початок роботи веб-сайту проекту
  Метою опитувальної анкети є дослідження зацікавленості у лісовій педагогіці в школах та освітніх закладах Кошицького та Прешовського регіонів
 • II -V /16Практичні приклади, розробка освітньої програми
  На базі визначених потреб цільових груп буде розроблено освітню програму на тему еко-туризму та лісової освіти.
 • II -XII /16Демонстраційні освітні об’єкти для осіб з обмеженими можливостями та інших відвідувачів
  Будівництво туристичної інфраструктури з демонстраційними освітніми об'єктами для екологічного туризму та лісового освіти (пригодницькі природні пішохідні шляхи, обладнання для дозвілля, устаткування для спостереження, освітні об'єкти, безбар'єрні елементи), в партнерстві з АТ Міські ліси Кошице, PRO POPULO Попрад, та створення природного комплексу в Ужгороді і та Іршавському районі (НПП «Зачарований край»).
 • III -IX /16Навчальні поїздки
  80 учасників навчальних поїздок зможуть дізнатися про кращі приклади в Словаччині, Норвегії та Україні. Це дозволить вдосконалити практичні навички учасників, додасть натхнення для надання послуг з еко-освіти, з приділенням особливої уваги європейським стандартам і стандартам сталого ведення лісового господарства (лісової сертифікації).
 • VII -X Тренінг для тренерів
  Проведення тренінгу для тренерів для 40 учасників зі Словаччини та України, акредитованого Міністерством освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки в рамках системи безперервної освіти.
 • VII -VIIIМіжнародний дитячий табір
  Літній англомовний табір для 40 дітей буде присвячений обміну досвідом і знаннями, формальному і неформальному спілкуванню, він має поліпшити розуміння і мовні навички, забезпечити вивчення природної та культурної спадщини території проведення табору, сприяти ініціаторам співпраці у підвищенні обізнаності про важливість, цінності і продукти лісу у всьому регіоні.
 • VII -XIПрограма для дітей
  Лісова педагогіка для 120 осіб, основна увага буде приділена обміну досвідом і знаннями, формальному і неформальному спілкуванню, покращенню розуміння і мовних навичок, вивченню природної та культурної спадщини території, має сприяти ініціаторам співпраці у підвищенні обізнаності про важливість, цінності і продукти лісу у регіоні.
 • IV /17Завершальна конференція
  Завершальна конференція
 • IV /17Дні лісів 2017
  Дні лісів пропонують програму заходів для широкого загалу, що спрямована на інформування громадськості про інтерактивні атракції словацьких лісів, специфіку роботи і заходи лісового господарства, які приносять користь суспільству.