• XII /15Початкова конференція
    Початкова конференція проекту відбулася 15 грудня 2015 року в Кошице. У конференції взяли участь 50 осіб.
  • I - II /16Дослідження та аналіз освітніх потреб, початок роботи веб-сайту проекту
    Метою опитувальної анкети є дослідження зацікавленості у лісовій педагогіці в школах та освітніх закладах Кошицького та Прешовського регіонів
  • II -V /16Практичні приклади, розробка освітньої програми
    На базі визначених потреб цільових груп буде розроблено освітню програму на тему еко-туризму та лісової освіти.
  • II -XII /16Демонстраційні освітні об’єкти для осіб з обмеженими можливостями та інших відвідувачів
    Будівництво туристичної інфраструктури з демонстраційними освітніми об'єктами для екологічного туризму та лісового освіти (пригодницькі природні пішохідні шляхи, обладнання для дозвілля, устаткування для спостереження, освітні об'єкти, безбар'єрні елементи), в партнерстві з АТ Міські ліси Кошице, PRO POPULO Попрад, та створення природного комплексу в Ужгороді і та Іршавському районі (НПП «Зачарований край»).
  • III -IX /16Навчальні поїздки
    80 учасників навчальних поїздок зможуть дізнатися про кращі приклади в Словаччині, Норвегії та Україні. Це дозволить вдосконалити практичні навички учасників, додасть натхнення для надання послуг з еко-освіти, з приділенням особливої уваги європейським стандартам і стандартам сталого ведення лісового господарства (лісової сертифікації).
  • VII -X Тренінг для тренерів
    Проведення тренінгу для тренерів для 40 учасників зі Словаччини та України, акредитованого Міністерством освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки в рамках системи безперервної освіти.
  • VII -VIIIМіжнародний дитячий табір
    Літній англомовний табір для 40 дітей буде присвячений обміну досвідом і знаннями, формальному і неформальному спілкуванню, він має поліпшити розуміння і мовні навички, забезпечити вивчення природної та культурної спадщини території проведення табору, сприяти ініціаторам співпраці у підвищенні обізнаності про важливість, цінності і продукти лісу у всьому регіоні.
  • VII -XIПрограма для дітей
    Лісова педагогіка для 120 осіб, основна увага буде приділена обміну досвідом і знаннями, формальному і неформальному спілкуванню, покращенню розуміння і мовних навичок, вивченню природної та культурної спадщини території, має сприяти ініціаторам співпраці у підвищенні обізнаності про важливість, цінності і продукти лісу у регіоні.
  • IV /17Завершальна конференція
    Завершальна конференція
  • IV /17Дні лісів 2017
    Дні лісів пропонують програму заходів для широкого загалу, що спрямована на інформування громадськості про інтерактивні атракції словацьких лісів, специфіку роботи і заходи лісового господарства, які приносять користь суспільству.